Hakkımızıda

biz kimiz ?

2010 yılından beri düğün organizasyon İstanbul’da bizden soruluyor. Çünkü bazı anlar insan hayatında sadece bir kez yaşanır ve biz o anları mükemmelleştirmenin peşindeyiz. İstanbul Düğün Organizasyon olarak mekanların çehresini değiştiriyor, sihirli dokunuşlarla en özel günlerinize bambaşka bir duygu katıyoruz. Heyecanınıza ortak olmak ise, işimizin en keyifli parçası. Hayallerinizin gerçekle buluştuğu kusursuz anlar yaratmak için yanınızdayız.

istanbul düğün organizasyon

Biz İstanbul Düğün Organizasyon olarak 2000 yılından bu yana hayallerin gerçeğe dönüştüğü zamanların hayal kusursuzluğunda yaşanması için sizin yanınızdayız. Hayallerin sınırı yoktur. Bizde bu sınırsız dünyada ekibimizle hayallerinin peşinden koşan çiflerimize en iyi şekilde hizmet vermek için tüm enerjimizle destek veriyoruz.

Deneyim

Düğün organizasyonlarımızla ve tüm özel davetlerimizle 10 kişilik tecrübeli ekibimiz ilgileniyor. 2000 yılından bu yana davet sektöründeyiz. Firmamızı, çiftlerin hayallerini en kusursuz şekilde gerçeğe dönüştürmek için 2010 yılında faaliyete geçirdik ve İstanbul’un en güzel düğünlerini tasarladık. Sınırsız ve büyülü bir dünyada çiftlerimize en iyi hizmeti vermekle kalmıyor, İstanbul Düğün Organizasyon fiyatlarımızla da evlilik sürecinde yanlarında olarak bütçelerine destek oluyoruz.

hizmetler

Düğün davetlerimizde sınır tanımıyor ve A’dan Z’ye tüm hizmetleri veriyoruz. Peki bu hizmetler neler derseniz, dekorasyon ve mekan giydirmeden havai fişek ve kapalı çadır temini ya da sanatçı ve DJ gibi pek çok ihtiyacınızla biz ilgileniyoruz diyebiliriz. Henüz bir konsept belirlemediyseniz, düğün danışmanlarımız size tema geliştirme konusunda da destek olabilir. Zevklerinize hitap eden ve sizi anlatan bir düğün sizi bekliyor.

dekorasyon süsleme

İstanbul Düğün Organizasyon ekibimizle en modern ve çiftlerin büyük ilgisini gören revaçtaki konseptlere hakimiz. Düğün mekanınızda görmek istediğiniz tüm detayları en zarif dokunuşlarla hayata geçirebiliriz. Yapay veya canlı çiçek aranjmanlarımızda sınır tanımıyoruz. Tüm temalara özel ürün alternatiflerimiz var ve farklı istekleriniz olduğunda kolaylıkla tedarik edebiliriz. İşimiz size özel ve özgün organizasyonlara imza atarak düğün davetinizin yıllarca akıllardan silinmemesini sağlamak.

sizin için en iyisini sunuyoruz

Sınırsız hayallerin ve büyülü atmosferlerin mimarı olarak size de unutulmaz bir düğün daveti yaşatabiliriz. Klasik ve alışılagelmiş kutlamaların dışına çıkarak benzersizi yaşamak istiyorsanız, enerjik ve pozitif ekibimizle hizmetinizdeyiz. Sayfanın altında yer alan İstanbul Düğün Organizasyon adresimizden bize ulaşarak randevu alabilirsiniz.